logo pishgaman jonob
power روشن مودم یا اکسس پوینت به صورت کامل راه‌اندازی شده است
چشمک‌زن در حال راه‌اندازی سیستم، لطفا مودم یا اکسس پوینت را خاموش نکنید
خاموش مودم یا اکسس پوینت خاموش است و یا به جریان برق متصل نمی‌باشد
ADSL روشن همگام‌سازی پایدار
چشمک‌زن در حال همگام‌سازی
خاموش همگام‌سازی ناموفق
INTERNET روشن اتصال اینترنت موفق
چشمک‌زن در حال انتقال یا دریافت از اینترنت
خاموش عدم موفقیت در اتصال به اینترنت
WIRELESS روشن وایرلس فعال
چشمک‌زن در حال انتقال یا دریافت از وایرلس
خاموش وایرلس خاموش
LAN روشن پورت شبکه متصل
چشمک‌زن در حال ارسال یا دریافت از کابل شبکه
خاموش عدم اتصال کابل شبکه

پاسخ چه طور وارد صفحه مودم و اکسس پوینت شوم؟

پاسخ چه طور مودم را برای ADSL پیشگامان تنظیم کنم؟

پاسخ چه طور وایرلس مودم و اکسس پوینت را تنظیم کنم؟

پاسخ چه طور وارد پنل کاربریم بشوم؟

پاسخ چه طور سرویسم را تمدید کنم؟

پاسخ چه طور حجم اضافه خریداری کنم؟

پاسخ چه طور میزان مصرف سرویس اینترنتم را ببینم؟

nowrooz
ADSL

سرویس اینترنت پرسرعت ADSL

اینترنت پرسرعت +ADSL2 یکی از پرتقاضاترین سرویس‌ها است. شرکت پیشگامان جنوب از آغاز فعالیت خود تمرکز ویژه‌ای بر روی این سرویس داشته و توانسته با توسعه زیرساخت و خدمات خود به یکی از مهم‌ترین ارائه‌کنندگان اینترنت پرسرعت ADSL تبدیل شود. تضمین سرعت اینترنت و پوشش دهی بالا از مزیت‌های خدمات ما می‌باشند.
درصورت بروز مشکلاتی در خصوص مودم یا شبکه، اینترنت کاربر دچار اختلال و یا قطعی می شود و کارشناسان ما آماده کمک به کاربر جهت رفع این قبیل مشکلات می‌باشند. جهت مشاوره برای حل مشکلات اتصال و یا خرید اینترنت پرسرعت با شماره 31433-077 تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما آماده پاسخ گویی و مشاوره جهت حل مشکلات اینترنت شما کاربر محترم می‌باشند.

شیوه پرداخت

شیوه پرداخت هزینه سرویس

برای پرداخت به صورت کارت به کارت، در ابتدا تعرفه مد نظر خود را انتخاب و یا با برقراری تماس با شرکت می‌توانید با گرفتن مشاوره از همکاران فروش و فنی بر اساس مصرف و کیفیت سرویس خود تعرفه مناسب را انتخاب کنید سپس هزینه اعلام شده همراه با 9درصد مالیت بر ارزش افزوده را به شماره کارت : 1622-7612-3379-6104 بانک ملت، به نام پیشگامان جنوب؛ پس از پرداخت موفقیت آمیز از طریق تماس با شرکت شماره تماس 31433-077 و یا ارسال پیام به واتساپ 31433-77-0935 و اعلام چهار رقم کارت پرداختی خود و شماره تلفن و یا موبایل، سرویس خود را شارژ کنید.

اینترنت LTE

در اینترنت 4G LTE ما دو نوع سرویس اینترنت داریم :

 
  • 4G FDD-LTE
  • 4G TDD-LTE

اینترنت 4G FDD-LTE که همان سرویس اینترنت مورد استفاده در سیم کارت 4G گوشی های موبایل و مودم های سیم کارتی 4G هست و با اینترنت FDD نیز شناخته می شود. و در باندهای رادیویی FDD ارائه می گردد. مانند باند B1، B3، B7، B18، B26 و غیره که هر کدام از سرویس دهنده های اینترنت 4G FDD LTE در ایران در یکسری از این باندهای فرکانسی ارائه سرویس می کنند.

اینترنت 4G TDD-LTE که این سرویس اینترنت فقط قابل استفاده با سیم کارت های TD-LTE برای مودم های TD-LTE می باشد و امکان استفاده در گوشی های موبایل و مودم های سیم کارتی 4G FDD LTE نیست و قابلیت برقراری تماس تلفنی و ارسال و دریافت پیامک را ندارند. با اینترنت TDD یا TD-LTE نیز شناخته می شود و در باندهای رادیویی TDD ارائه می گردد. در حال حاضر دو باند 41 و 42 برای سرویس TD-LTE می شود(B41 و B42). هر کدام از سرویس دهنده های اینترنت TD-LTE در ایران در یکی یا هر دوی این باندهای رادیویی سرویس اینترنت td lte ارائه می دهند.