ثبت نام ADSL ثبت نام راديويي مشترکین نمایندگان

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟

red-tick-hi سرویس های جدید مطابق با FUP :
کلیه تعرفه های ADSL و VDSL مطابق با مصوبه ی 266 سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ( FUP ) به روز رسانی گردیده است که در این حالت در سقف مصرف منصفانه، ترافیک داخلی یک سوم بین الملل محاسبه خواهد شد.

red-tick-hi ارایه سرعت بیشتر بدون دریافت هزینه :‌
پیشگامان برای سرویس هایی که با سرعت های بالاتر از مصوبه 266 ارایه می گردد هزینه ی اضافه ای دریافت نمی کند . سرعت سرویس ها بر اساس سرعت مشخص شده ثابت و با گارانتی 95% قابلیت استفاده مطابق مصوبه 266 تنظیم مقررات می باشد.

red-tick-hi کاهش قیمت ترافیک های اضافه :‌
ترافیک های اضافه مطابق با مصوبه جدید کاهش قیمت داشته است ( قیمت هر گیگابایت بین الملل 2 هزار تومان )  و در صورت استفاده از ترافیک داخلی این ترافیک ها دو برابر ترافیک خریداری شده خواهند بود . به طور مثال اگر مشترکی ترافیک 5 گیگابایت را خرید کند می تواند از تمام آن برای مصرف ترافیک بین الملل استفاده کند و اگر از ترافیک داخلی استفاده کند سقف مصرف آن تا 10 گیگابایت افزایش خواهد یافت .

red-tick-hi مصرف منصفانه :‌
پس از رسیدن به آستانه مصرف منصفانه ، سرعت سرویس‌ به حد قانونی مندرج در مصوبه ۲۶۶ سازمان تنظیم مقررات تغییر می‌کند و مشتریان می‌توانند با خرید حجم اضافه با سرعت قبلی و یا خرید سرویس جدید استفاده با سرعت مورد نظر نمایند.

red-tick-hi مشاهده وب سایت ها و پیام رسان های داخلی :‌
برای مشاهده وب سایت هایی ایران (تعرفه ترجیحی) که ترافیک آنها داخلی محسوب میشود اینجا کلیک کنید.پیام رسان داخلی مطابق مصوبه 265 سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به میزان یک سوم تعرفه ترافیک بین الملل محاسبه می گردد .

red-tick-hi هزینه های قانونی :‌
مبلغ مالیات ارزش افزوده مطابق با قانون برنامه پنجم توسعه کشور به سرویس ها اضافه خواهد شد.
هزینه دایری و تخلیه خطوط مشترکین توسط شرکت مخابرات ایران (مطابق مصوبه شماره 1 جلسه 237 کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات)، 600,000 ریال است که در هنگام ثبت نام دریافت خواهد شد.

بالا