ثبت نام ADSL ثبت نام راديويي مشترکین نمایندگان

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟

درباره مدیر عامل

 

سیدحسین کوزه گر، متولد سال 1355 و تحصیل کرده رشته مهندسی کامپیوتر، از جمله مدیران جوان و موفق کشور در صنعت ارتباطات و دسترسی به اینترنت است که از سال 90 به عنوان مدیر عامل شرکت تعاونی پیشگامان توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات جنوب برگزیده شد .

توسعه اینترنت در سطح استان بوشهر و انتقال اینترنت به شهرها و روستاهایی که تحت پوشش شبکه موبایل و ADSL سایر اپراتورها نبوده ، از سیاست هایی که همواره ایشان مد نظر قرار داده اند . وی حمایت های مختلفی  از جوانان و تیم ورزشی در شهرهای مختلف نموده و در سالهای گذشته همواره بعنوان کارآفرین نمونه استان بوشهر انتخاب شده است .

سخن مدیر عامل

 دوست عزیزم، از اینکه از این صفحه بازدید می کنید تشکر می نمایم. میدانم که دغدغه و درخواست مشترک ما بالابردن سطح کیفیت دسترسی به خدمات اینترنت و سایر خدمات شبکه ای است .

در راستای اهداف پیشگامان ، ما (من و همکارانم) در قالب تعاونی کارگری برآنیم که بهترین سرویس ها را به شما ارائه کنیم و بدین منظور چشم انداز آینده پیشگامان ،  فراتر از کشور خواهد بود تا به جایگاهی برسیم که برای هر ایرانی افتخار آفرین باشد و این امر با همراهی و همدلی و همیاری شما عزیزان میسر میگردد.

از شما تشکر می کنم  و به شما قول می دهم که من و همکارانم برای ارتقاء کیفیت خدمات تمام سعی مان را بکار خواهیم گرفت.

بالا