ثبت نام آنلاین مشترکین ADSL تمدید ADSL مشترکین Wireless نمایندگان

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟

درباره مدیر عامل

 

سیدحسین کوزه گر، متولد سال 1355 و تحصیل کرده رشته مهندسی کامپیوتر، از جمله مدیران جوان و موفق کشور در صنعت ارتباطات و دسترسی به اینترنت است که از سال 90 به عنوان مدیر عامل شرکت تعاونی پیشگامان توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات جنوب برگزیده شد. وی از زمان پیوستن به شرکت تعاونی پیشگامان جنوب توانسته است تعداد مشترکین اینترنت پرسرعت را به 6 برابر  و ورودی پهنای بانداینترنت شرکت تعاونی پیشگامان جنوب را به 930مگابیت برثانیه افزایش دهد .

از دیگر عملکردهای ایشان، توسعه سرویس اینترنت در روستاها و شهرهای کم جمعیت بوده است و میکوشد تا دسترسی اینترنت را برای تمام هم میهنان عزیز علی الخصوص ساکنان استان های جنوبی کشور ایجاد نماید.

پشتکار ، دقت و چابکی در اجرای مشارکتی و تیمی امور را همواره سرلوحه خود می داند و معتقد است کیفیت، راهی است بی پایان که می بایست در تمام اجزای سیستم  همواره دیده و اجرایی شود.

سخن مدیر عامل

 دوست عزیزم، از اینکه از این صفحه بازدید می کنید تشکر می نمایم. میدانم که دغدغه و درخواست مشترک ما بالابردن سطح کیفیت دسترسی به خدمات اینترنت و سایر خدمات شبکه ای است .

در راستای اهداف پیشگامان ، ما (من و همکارانم) در قالب تعاونی کارگری برآنیم که بهترین سرویس ها را به شما ارائه کنیم و بدین منظور چشم انداز آینده پیشگامان ،  فراتر از کشور خواهد بود تا به جایگاهی برسیم که برای هر ایرانی افتخار آفرین باشد و این امر با همراهی و همدلی و همیاری شما عزیزان میسر میگردد.

از شما تشکر می کنم  و به شما قول می دهم که من و همکارانم برای ارتقاء کیفیت خدمات تمام سعی مان را بکار خواهیم گرفت.

بالا